piątek, 17 października 2014

Weekendowe plany !

Hejo !
No to mam sporo do nadrobienia. Przepraszam was za to, że obiecywałam poprawę swojej ,,działalności'' na blogu ale obowiązki szkolne nie dają mi odetchnąć. Ostatni weekend dopadła mnie choroba i nie było mnie dwa dni w szkole, co się powiązało z sporymi zaległościami w obowiązkach szkolnych. Jak wyzdrowiałam, wybrałam się z Roksaną na zakupy do centrum handlowego :).

Gdzie kupiłam między innymi , bluzkę , która widzicie na zdjęciu plus kosmetyki. Tydzień temu również zakupiłam botki które mam założone, więc jestem jednym słowem przygotowana na Jesienne dni.


Jeżeli chodzi o jutrzejsze plany to rano jadę na zawody z tenisa, po południu będę się uczyła. To już na tyle ,do usłyszenia :) i przepraszam za jakoś zdjęć ale były wykonane telefonem :)

6 komentarzy:

 1. Świetne są te nasze bluzeczki! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajna bluzka! :)

  szukajac-wlasnego-stylu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam nadzieje ze zawody byly dla ciebie udane :)|
  Prosze, wejdziesz w ten link i klikniesz w link pod którymś zdjęciem? Obojętnie pod którym. To dla Ciebie tylko kilka sekund a dla mnie znaczy to bardzo wiele.
  http://emiuula.blogspot.com/2014/10/wyjasnienie-oferta-shienside.html

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratulacje pierwszego miejsca!
  Botków i koszulek nigdy za wiele, sama bym coś takiego mogła upolować, bo trampki na tę porę roku to niezbyt wskazae obuwie :P

  OdpowiedzUsuń