poniedziałek, 16 marca 2015

Birthday :)

Hejo! 
Wróciłam a ze mną  dużo nowych pomysłów na notki :) Na wstępie chciałam powiedzieć że posty będą pojawiały się co poniedziałek i piątek. Myślę, że przez ten czas co nie pisałam nie straciłam czytelników i po powrocie będę miała dalej do kogo pisać. :) Wracając do temat ,,Birthday', wczoraj miałam urodziny. Skończyłam 16 lat. Nie wiem czy z tego powodu mam się śmiać czy płakać, że stara dupa ze mnie. Ale niestety czasu nie zatrzymamy. Dopiero co był sylwester a  tu już zbliża się czwarty miesiąc i święta wielkanocne. Z niecierpliwością czekam na Wielkanoc i na piękną wiosenną pogodę :)
Zaczął się nowy tydzień myślę, że szybko zleci  i dotrwam do piątku, ponieważ wybieram się do kina z  klasą. A  za tydzień w środę jadę z przyjaciółkami do Katowic na małe zakupy, zamierzam upić w końcu lity, oby się udało. Buziaki lecę przygotować się na jutro :**

5 komentarzy:

 1. Pozostało mi życzyć Ci 100 lat! :)
  Prześliczna róża ;)

  NOWY POST NA FABRYCE MIĘTY KLIK! :))

  OdpowiedzUsuń
 2. Stara dupa? :D Matko, to ja nie wiem, co będzie gdy przyjdą kolejne urodziny a po nich jeszcze następne, bo z roku na rok będzie coraz większa liczba :) Wszystko przed tobą :) A czas oczywiście mija bardzo szybko i na każdym kroku się o tym przekonuję :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego najlepszego :)

  OdpowiedzUsuń
 4. To ja w takim razie to już prehistoria :P
  Wszystkiego najlepszego :)

  OdpowiedzUsuń
 5. spóźnione wszytskiego najlepszego < 33

  OdpowiedzUsuń